Emily Ratajkowski në mes luleve (Foto)

Manekinia dhe aktorja, Emily Ratajkowski, ka pozuar për fushatën e re të veshjeve të brendshme të Yamamay për sezonin pranverë/verë 2015.

ShowBiz

03/03/2015 16:00

Emily Ratajkowsi ka pozuar në mes bimëve dhe luleve, ndërsa mund të themi lirisht se po u bën kobkurrencë atyre.

Bukuroshja 23-vjeçare u bë e njohur pas pjesëmarrjes në klipin e Robin Thicke, “Blurred Lines”, ndërsa në vitin e kaluar bashkëpunoi edhe me Ben Affleckun në filmin “Gone Girl”. transmeton telegrafi.com

emily1 emily1a

 

emily1b emily1c

emily2 emily3 emily4 emily5 emily6