Emily heq bikinit në pjesën e sipërme, kapet ‘mat’ nga paparacët në plazh

Emily Ratajkowski i ka provokuar rënd pushuesit.

ShowBiz

15/10/2019 23:33

Modelja e famshme, Emily Ratajkowski, nuk e ka problem të pozoj pa rroba, shkruan lajmi.net.

Të tillë jemi mësuar ta shohim shpesh nëpër fotosesione mirëpo në disa foto të fundit është kapur ‘mat’ nga paparacët.

Teksa po merrte rreze dielli në plazh, ajo ka hequr bikinit në pjesën e sipërme dhe gjoksin po e mbante me duar.

Këto imazhe të cilat ua sjellim në vazhdim po bëjnë xhiron e rrjetit./Lajmi.net/