Elvana zbulon këmbët e gjatë në Itali (FOTO)

Elvana Gjata me të vërtetë po shkëlqen në Itali.

ShowBiz

27/10/2015 16:12

Artistja shqiptare po qëndron këto ditë në Itali dhe nuk po ndalet së postuari fotografi me poza të mrekullueshme.

Këngëtarja Elvana Gjata shfaqet plot stil nga vendi i modës, me fotografi ku shihet e rregulluar me dukjen e kururar në secilin detaj, transmeton lajmi.net.

Nuk dihet ende se a ka shkuar Elvana në Itali për ndonjë projekt apo vetëm për të shijuar e për të dhuruar bukuri./Lajmi.net

https://instagram.com/p/9VuTaRQXMU/?taken-by=elvanagjataaaa

https://instagram.com/p/9V2w7aQXKz/?taken-by=elvanagjataaaa

https://instagram.com/p/9V4E4aQXM7/?taken-by=elvanagjataaaa

https://instagram.com/p/9TXYmFwXCY/?taken-by=elvanagjataaaa

https://instagram.com/p/9T30dMQXBt/?taken-by=elvanagjataaaa

https://instagram.com/p/9RgcX-QXJn/?taken-by=elvanagjataaaa