Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Elvana turneun me gërsheta (Foto)

11:35 | 20 Gusht 2015

Elvanës në këtë turne veror nuk i ka munguar një detaj, gërshetat në flokët e saj.

Elvana Gjata këtë verë është përkujdesur shumë për paraqitjen dhe dukjen e saj nëpër koncerte.

Ajo ka qenë e rregult te Sellma dhe Kaci, sidomos për mbrëmjet në Kosovë dhe bashkëpunimi mes tyre ka dhënë rezultate shumë të mira, transmeton Lajmi.net.

Modelet e flokëve të Elvanës, si në klipin ‘Love me’ ashtu edhe nga mbrëmjet, janë ‘kopjuar’ nga shumë vajza këtë verë.

Detaji që është vërejtur më shumë janë gërshetat në flokët e Elvanës, për të cilat ajo krenohet shumë./Lajmi.net