Elvana sensuale në Amerikë (Foto)

Elvana Gjata na përshëndet nga Amerika me një fotografi seksi.

ShowBiz

09/09/2015 14:13

Elvana e lumtur dhe në top formë. Kështu duket këngëtarja në fotografinë që ka postuar në rrjetet sociale.

Ajo është në Amerikë bashkë me miqtë e bashkëpunëtorët e saj për një turne në vendet e Amerikës./Lajmi.net