Elvana ka një mesazh për të gjithë në këtë kohë pandemie

Elvata Gjata ka publikuar një Instastory krah prindërve të saj.

ShowBiz

24/10/2020 22:23

Elvana ka një mesazh për të gjithë të cilin vendosi ta shpërndajë përmes llogarisë së Instagramit, shkruan lajmi.net.

Ajo pati u shpreh në këtë kohë pandemie duke shkruar se qëndrimi pranë familjarëve, është më i duhuri tani.

“Të shtrejtët e mij… Në këto kohë të vështira qendroni sa me prane familjes tuaj dhe gezohuni me ta.. Çdo ditë jam thellësisht falënderuese dhe mirënjohëse për ta! Zoti është i madh!”, shkroi ajo.

Ndër të tjerash, artistja u shpreh e bekuar dhe falënderoi Zotin për prindërit e saj./Lajmi.net/