Të Infektuar: 70.185

Të Shëruar: 60.333

Të Vdekur: 1.616

Elvana Gjata realizon set të ri fotografik

19:08 | 19 Janar 2021

Këngëtarja sapo ka publikuar një fotosesion të ri.

Me ngjyra bardh dhe zi, Elvana Gjata ka realizuar fotografi artistike, shkruan lajmi.net.

E veshur me veshje sportive nga një ambient i mbyllur dhe komod artistja shqiptare ka shkrepur imazhet të cilat i ka postuar në Instagram.

Ajo mori komente të shumta pozitive nga ndjekësit dhe fansat. Ndryshe, Elvana nuk zbuloi se çka fshihet prapa këtyre fotove./Lajmi.net/