Elvana Gjata përballet me një situatë të pakëndshme në Milano! Ja çka i vodhën – Lajmi.net
Elvana Gjata përballet me një situatë të pakëndshme në Milano! Ja çka i vodhën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:47, 16 April 2018
Këngëtarja Elvana Gjata ka kaluar disa ditë në Milano të Italisë e shoqëruar me mikun e saj Valdrin Sahitin.

Mirëpo diçka nuk ka shkuar mbarë dhe këngëtares së njohur i ndodhi krejt e papritura, shkruan lajmi.net

Asaj i vodhën pasaportën dhe ishte Valrin Sahiti ai që e bëri të ditur një gjë të tillë nëpërmjet publikimit të një Instastory ku edhe e ka ngushëlluar.

”Kemi diçka nga vjedhja e pasaportës, Elvana Gjata ngushëllime” ka shkruar Valdrini./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO