Elvana Gjata me shumë stil rrugëve të Milanos – Lajmi.net
Elvana Gjata me shumë stil rrugëve të Milanos
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:00, 16 April 2018
Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare.

Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net.

Po ashtu, si përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, këngëtarja befason çdo herë me paraqitjet unike kado që shkon.

Në fotografinë e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, Elvana u lajmërua nga qyteti i Milanos.

Si çdo herë, këngëtarja ishte veshur me shumë stil, ndërsa mbishkrimi që i ka lënë fotos ishte “Hej Milan”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Elvana është “Off Guard” në duet me Ty Dolla Sign. /Lajmi.net/

Hey Milan

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO