Elvana Gjata me mesazh të fuqishëm në këtë kohë pandemie

Elvana Gjata e ka dhënë mesazhin e fuqishëm.

ShowBiz

25/10/2020 09:08

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, e ka publikuar një foto krah më të dashurve të saj, shkruan lajmi.net.

Ajo shihet pranë prindërve të saj gjersa ka dhënë një mesazh të fuqishëm në këtë kohë pandemie.

“Të shtrenjët e mij.. Në këto kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes tuaj dhe gëzohuni me ta.. Jam çdo ditë thellë mirënjohëse për ta. Zoti është i madh”, ka shkruar Elvana Gjata pranë postimit të fotos./Lajmi.net/