Elvana Gjata mbështet hapur këtë konkurrente të “Këngës Magjike”

9:07 | 14 Nentor 2019

Foto: Instagram

Elvana Gjata e ka mbështetut hapur këngëtaren e njohur.

Besa Kokëdhima do të jetë një ndër konkurrentet e cila do të marrë pjesë në festivalin e këngës “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net.

“Hisori” titullohet kënga për orkestrimin e së cilës u kujdes Darko Dimitrov e me muzikë dhe tekst është marrë vetë këngëtarja.

Ajo madje ka gjetur edhe mbështetjen e kolegëve dhe hapur e ka përkrahur Elvana Gjata./Lajmi.net/