Elvana Gjata bashkëpunon me reperin e njohur për këngën e re – Lajmi.net
Elvana Gjata bashkëpunon me reperin e njohur për këngën e re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:39, 15 March 2019
Elvana Gjata, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata në këngën e re ka bashkëpunuar me reperin, Lyrical Son, shkruan lajmi.net.

“Pa dashuri”, do të titullohet kënga e tyre e cila është pjesë e filmit “Dy gisht mjaltë”, premiera e të cilit është me 28 mars.

“Pa dashuri”, 2gisht_mjalte lyricalson”, ka shkruar Gjata në Instagram.

Përndryshe, filmi do jetë më 28 mars në të gjitha kinematë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO