Ellie Goulding e gatshme për martesë (Foto)

Këngëtarja e shumë kërkuar Ellie Gouldin që ka punuar dy albume të mrekullueshme së fundmi, është aktive çdoherë sa i përket muzikës.

ShowBiz

30/09/2015 11:40

Mirëpo, Ellie po shfaqet shumë e rezervuar nga mediat për jetën private .

Ajo së fundmi ka dhënë një intervistë në lidhje me setin fotografik që ka realizuar për Glamuor Magazine, ka thënë se është e gatshme për martesë.

Gouldin ka thënë se është afër të tridhjetave dhe ndjehet plotësisht e gatshme për ta kurorëzuar lidhjen e saj me Dougie Poynter./KosovaPress