Eliza Dushkun ‘e zë rryma’ (Foto)

Nuk njihet si aktore e skandalave. Por edhe Eliza Dushku poston nganjëherë fotografi në rrjetet sociale të cilat bëhen temë e mediave roze shqiptare.

ShowBiz

05/03/2015 16:20

Një të tillë e ka postuar edhe sot. Në këtë foto ajo shihet me flokë të pa rregulluara dhe dukej sikur të kishte pasur kontakt me rrymën.

E kjo frizurë që po e shihni në foto është shumë e përsosur për të.

Të pakten kështu ka thënë vet aktorja përmes shkrimit të lënë në foto. /Indeksonline/ lajmi.net