Elita Rudi publikon imazhin e ëmbël familjar 

Elita Rudi publikon fotografi me familjen.

ShowBiz

31/10/2020 17:34

Moderatorja e njohur shqiptare Elita Rudi ka publikuar një imazh së bashku me bashkëshortin, reperin Gjiko dhe djalin e tyre Zërin, shkruan lajmi.net.

Si duket ata po kalonin një ditë të bukur familjare në malet e Shqipërisë, duke bërë Elitën të shkrepte imazhe mjaft të bukura të natyrës por edhe të tyre së bashku.

Të tretë kishin vendosur të kombinoheshin së bashku duke u veshur me ngjyrën e zezë, të cilët dukeshin mjaft me stil dhe bukur.

Ndërsa Elita kishte bërë këto fotografi të lezetshme, duket se ajo po shijon ditët e shtatzënisë mjaft e lumtur./Lajmi.net/