Eliminohet Man Utd, ja çfarë i ndodhi Mourinhos pas ndeshjes me Sevillan – Lajmi.net
Eliminohet Man Utd, ja çfarë i ndodhi Mourinhos pas ndeshjes me Sevillan
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 7:25, 14 March 2018
Tifozët e Manchester United kanë shfaqur pakënaqësinë e tyre ndaj Jose Mourinhos.

Jose Mourinho është duke u ballafaquar me thirrje për shkarkim nga posti i menaxherit në Manchester United.

Eliminimi nga Liga e Kampionëve pas humbjes 2:1 në Old Trafford nga Sevilla bëri që “Red Devils” të përshëndeten nga gara elite evropiane për klube.

Kurse, pas takimit në rrjete sociale, tifozët e Manchester United kanë shfaqur pakënaqësinë e tyre ndaj Mourinhos, përcjell “lajmi.net”.

Tifozët e skuadrës së madhe angleze e mbajnë përgjegjësinë tek portugezi për dështimin e madh në Ligën e Kampionëve dhe kërkojnë shkarkimin e tij nga posti i menaxherit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO