Eli Fara pranon befasinë e këndshme për ditëlindje

9:45 | 22 Maj 2019

Eli Fara është befasuar në Frankfurt me rastin e ditëlindjes.

Eli Fara ka mbushur 52 vjet jetë, për ditëlindje ajo pranoi shumë urime nga miqtë dhe fansat, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja këtë ditëlindje e festoi në Frankfurt, ku edhe pranoi një befasi të këndshme nga familja.

Në rrjete sociale, ajo ka publikuar disa video, në të cilat shihet se si ia sollën tortën dhe e këndonin për ditëlindje.

“Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua”, ka shkruar Eli Fara. /Lajmi.net/