Eleni Foureira sjell me videoklip këngën “Light It Up”

Eleni publikoi këngën e re.

ShowBiz

30/10/2020 17:16

Eleni Foureira sapo ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Light It Up”, shkruan lajmi.net.

Tekstin e kësaj kënge artistja e realizoi në bashkëpunim me Arcade dhe Andy Nicolas, kurse për muzikën ajo u kujdes bashkë me Arcade dhe Michael Tsaousopoulos.

Në videoklipin e këtij projekti, Eleni erdhi atraktive ashtu sikurse herave të tjera, ndërsa kënga është plot ritëm.

YouTube player

Eleni Foureira është këngëtare me prejardhje shqiptare, e cila po shënon sukses të madh ndërkombëtarisht. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

You get to decide the legacy that you leave #WriteYourLegacy #ClassicLeatherLegacy #CreatedwithReebok @reebokeurope

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on