Ekskursioni i maturantëve, prindërit kundër komunës – Lajmi.net
Ekskursioni i maturantëve, prindërit kundër komunës
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 22:45, 16 April 2018
Maturantët e Malishevës dëshirojnë të shkojnë në ekskursion në Shqipëri, por Kuvendi Komunal ua pamundësoi një gjë të tillë.

Përmes një peticioni po kërkojnë anulimin e vendimit të kuvendit komunal të Malishevës, që maturantëve t’u ndalohet shkuarja në ekskursion në Shqipëri.

Këtë peticion tashmë e ka marrë komuna e Malishevës, e për të pritet të vendoset të martën.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO