Ekskluzive: Detaje rreth projektit të ri të Getinjos (Foto)

Reperi Getinjo nuk e ka ndërmend të ndalet duke sjellur projekte të reja muzikore.

ShowBiz

21/11/2016 20:14

Pas suksesit që pati me këngën e fundit ‘O moj pare’ të mërkurën nga ai po vjen një ‘hit’ tjetër, shkruan lajmi.net

Kënga mban titullin ‘Njeri’ ndërsa i kontaktuar nga lajmi.net ka treguar se vjen pa klip.

Për teksin e kësaj kënge është kujdesur vetë ai ndërsa muzikën si zakonisht ia kanë realizuar Zapp & Criss.

Fansat e reperit janë duke e pritur me padurim që projekti të lasohet dhe kjo është dëshmuar nëpërmjet komenteve të shumta pozitive përkrah një fotografie të postuar në Instagram./lajmi.net

https://www.instagram.com/p/BNE8eO6D_Ry/