Ekipi polak vjen me skemën më të dështuar të vitit (VIDEO)

Futbollistët e skuadrës polake Puszcza Niepolomice, vijnë me një skemë totalisht të dështuar.

Sport

04/12/2016 16:02

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.