Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Einxhel Shkira shpërthen ndaj gazetarëve

14:33 | 8 Nentor 2019

Einxhel Shkira fyen mediat që e keq interpretuan postimin e saj.

Tashmë dihet konflikti i Eixhelit me Kejvina Kthellën, dhe pasi kjo e fundit u ftua nga prokuroria për hetimet ndaj vrasjes së një të riu, Einxheli kishte bërë një postim që më pas u keqinterpretua nga mediat, shkruan lajmi.net.

“Unë nuk kërkoj hakmarrje sepse autobusi i karmës gjithmonë arrin në kohë. Udhëtim të mbarë ku*vë” “, shkruante moderatorja dje, ku gazetarët menduan se caku i këtyre fjalëve ishte Kejvina.

Por sot me postimin e bërë Eixheli demantoi këtë gjë duke thënë se gazetarët janë idiotë.

Më poshtë gjeni postimin e saj. /Lajmi.net/