Eibar – Real Madrid, shikojeni çfarë ndodhi me Varane – Lajmi.net
Eibar – Real Madrid, shikojeni çfarë ndodhi me Varane
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:40, 10 March 2018
Raphael Varane, e ka lëshuar para kohe fushën e lojës në ndeshjen që Real Madridi po e zhvillon me Eibarin.

Real Madrid ka bërë një zëvendësim të detyruar në ndeshjen ndaj Eibarit në La Ligë.

Mbrojtësi Raphael Varane është lënduar duke u larguar nga loja, përcjell “lajmi.net”.

Varane mori një goditje të fortë në kokë, duke u detyruar të largohet nga loja në minutën e 28-të, vendin e tij e zuri Nacho Fernandez. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO