Egzona e ‘kap’ për fyti Albatritin (Foto)

Që nga martesa e tyre, janë çifti më i komentuar i momentit.

ShowBiz

08/12/2016 11:52

Fjala është për Egzonën dhe Albatritin të cilët bëhen temë e medieve me çdo postim që e bëjnë në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

E tillë është edhe një foto të cilën ata e kanë publikuar. Në foto vërehej se dyshja ishin në shtrat dhe Egzona kishte vënë dorën tek fyti i Albatritit dhe ngjante sikur donte ta fur atë.

Fotoja është përcjellë me një buzëqeshje nga ana e çiftit që i bën ata akoma më simpatikë./lajmi.net

aa_1481193097-3054141