Egla iu përgjigjet pyetjes së Ledionit: Thotë së e sheh Romeon në finale

Romeo dhe Egla këtë javë kanë pasur debate të ashpra. Përplasjet e tyre janë diskutuar edhe gjatë prajmit, shkruan lajmi.net. Edhe pyetjet e moderatorit të këtij formati nuk kanë munguar. “Egla e a e shikon Romeon në finale”, ishte pyetja e Ledionit drejtuar Eglës. “Po e projektoj”, ishte përgjigja e Eglës. Ajo gjithashtu ka thënë…

ShowBiz

13/04/2024 23:12

Romeo dhe Egla këtë javë kanë pasur debate të ashpra.

Përplasjet e tyre janë diskutuar edhe gjatë prajmit, shkruan lajmi.net.

Edhe pyetjet e moderatorit të këtij formati nuk kanë munguar.

“Egla e a e shikon Romeon në finale”, ishte pyetja e Ledionit drejtuar Eglës.

“Po e projektoj”, ishte përgjigja e Eglës.

Ajo gjithashtu ka thënë “Që do të doja ta kisha në finale Romeon”.

“Unë kundërshtarin tim e dua të denjët”, ka shtuar më tej Egla./Lajmi.net/

YouTube player