Efi i kthehet keq Bashkimit: Dukesh tamam si femër

Gjatë 'Prime' të së shtunës në 'Përputhen' janë zhvilluar shumë debate të forta.

ShowBiz

28/11/2021 08:40

Një përballje është zhvilluar edhe mes Bashkimit dhe Efit, shkruan lajmi.net.

Kjo e fundit e ka pyetur Bashkimin, se a është puthur me Alvisën kur ajo ka qëndruar në shtëpinë e tij. Por ishte Bashkimi ai i cili refuzoi ti jap përgjigje Efit, duke i thënë se nuk ka interes për të prandaj edhe nuk i përgjigjet.

Mjaftojë kaq që Efi, ti kthehet Bashkimit me fjalën më të ulët, ‘Ja e bëre prapë, me këtë ti je femër’.

Ishte Alvisa ajo që ndërhyri ashpër ku edhe agravoj biseda me përplasje mes gocash.

Alvisa është rikthyer prapë në program për Bashkimin./Lajmi.net/