Edona Llalloshi publikon këngën e re

Edona Llalloshi sapo publikoi projektin e ri muzikor.

ShowBiz

09/06/2020 17:47

Edona Llalloshi sapo ka publikuar këngën e re me titull “Ditën e hane”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Ky projekt është rikrijim i këngës së Gilit me po të njëjtin titull, të cilën e kishte publikuar pesë vite më parë.

Për këtë këngë, Edona ka bashkëpunuar me Ilir Beranin, EMF Creative dhe Miti Gecin.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Edona Llalloshi, në videoklipin e të cilit vjen elegante dhe me shumë stil. /Lajmi.net/

YouTube player