Edona Llalloshi po vjen me këngë të re

Edona e ka gati projektin e ri muzikor.

ShowBiz

09/06/2020 14:19

Edona Llalloshi ka njoftuar fansat që po vjen me një projekt të ri, të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi, këngëtarja bëri të ditur se kënga e saj e re me videoklip do të publikohet sonte (e marte) në orën 17:00

“Së shpejti kënga dhe videoklipi im më i ri!”, ka shkruar ajo sipër fotos, në të cilën shihet e veshur me një kostum elegant.

Po ashtu, ajo publikoi disa imazhe tjera, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër dhe dukej për mrekulli.

Kujtojmë se “U bo çka u bo” titullohet projekti i fundit muzikor nga Edona Llalloshi. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBLxU37pl8q/

https://www.instagram.com/p/CBNsRcOpGRr/