Edona Llalloshi ka diçka për të thënë pas publikimit të këngës së re

Edona thotë se kënga e saj po na bashkon më shumë në këto ditë pandemie.

ShowBiz

10/06/2020 10:48

Edona Llalloshi gjatë ditës së djeshme publikoi projektin me titull “Ditën e hëne”, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë është ripërpunim i projektit të Gilit, i cili ishte publikuar plot pesë vite më parë dhe është ndër këngët hit.

Pas publikimit të kësaj kënge, artistja solli disa fotografi nga prapaskenat e klipit dhe tha se ky projekt po na bashkon në këto ditë pandemie.

“Ditën e Hane, projekti që po na bashkon më shumë në këto ditë pandemie…ju falenderoj nga zemra për support-in shpirtërorë që më dhatë, le të kënaqemi me muzikë të mirë, e juaja Edona ❤️“, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBP11FeJWDV/