Edona James rikthehet me një këngë të re

Edona James ishte padyshim fenomeni i “Big Brother Vip Kosova 2”. Ajo që nga fillimi solli një frymë të re dhe arriti të mbajë pranë vetes vëmendjen publike. Së fundmi ajo duket që do t’i rikthehet botës së muzikës, e këtë e ka bërë të ditur përmes një video të postuar në llogarinë e saj…

ShowBiz

09/07/2024 15:51

Edona James ishte padyshim fenomeni i “Big Brother Vip Kosova 2”.

Ajo që nga fillimi solli një frymë të re dhe arriti të mbajë pranë vetes vëmendjen publike.

Së fundmi ajo duket që do t’i rikthehet botës së muzikës, e këtë e ka bërë të ditur përmes një video të postuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Ajo ka publikuar një video nga pushimet, me anë të të cilës prezanton edhe këngën e saj të re, shkruan lajmi.net.

Përmes tekstit të këngës, duket që në projekt do të thumbohet edhe një ish-banore e BBVK2, me të cilën Edona nuk ka raporte të mira, e e cila është Kader Kicaj.

“Kënga e re. Së shpejti”, ka shkruar ajo.

Deri më tani, krahas postimit dominojnë reagime pozitive.

Ndërkaq, Edona James ishte ndër banorët që arriti deri në finalen e Big Brother, mirëpo që nuk arriti të fitoj çmimin e madh./Lajmi.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edona James (@edonajames.official)