Edona James në skena hot me ish legjendën e futbollit, Effenberg (Video +18)

Konfirmohet raporti intim mes James dhe Effenberg përmes një videoje të siguruar nga emisioni Prive në Klan Kosova.

ShowBiz

07/03/2015 20:17

Emri i saj u bë i njohur në vend prej intervistës që emisioni Prive realizoi muaj më parë me të.

Edona James, transgjinori i parë që foli hapur për transformimin e tij u bë lajm edhe me diçka tjetër.

Lidhja e saj me ish legjendën e futbollit gjerman Stefan Effenberg mori përmasa globale, por shumë e vunë në dyshim relacionin mes dyshesh.

Mirëpo Prive konfirmon raportin mes James dhe Effenberg përmes kësaj video që ka siguruar. Edona dhe Steffen shihen të zhveshur dhe në shumë intimitet.

Kjo video flet më shumë se fjalët.