Edona e inatosur që askush s’e shpëtoi nga nominimi, prish shoqërinë me Bleron dhe Blerandon

Nominimi për këtë javë në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova u bë në formë të zingjirit. Këtë zingjir e filloi Blerando si i preferuari i publikut, shkruan lajmi.net. Edona mbeti në fund të zingjirit duke mos u shpëtuar as nga Blerando e as nga Blero, dy miqtë e saj më të mirë aty brenda.…

ShowBiz

21/11/2023 10:02

Nominimi për këtë javë në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova u bë në formë të zingjirit.

Këtë zingjir e filloi Blerando si i preferuari i publikut, shkruan lajmi.net.

Edona mbeti në fund të zingjirit duke mos u shpëtuar as nga Blerando e as nga Blero, dy miqtë e saj më të mirë aty brenda.

Ky veprim i tyre e acaroi shumë Edonën duke e prishur shoqërinë me të dy djemtë.

Edona James këtë javë është për herë të parë në nominim, pas tre javësh rradhazi që u zgjodh e preferuara e publikut. /Lajmi.net/ 

YouTube player