Edhe Vesa dhuron fustan

Edhe këngëtarja Vesa Luma i është bashkuar iniciativës që ka për qëllim sensibilizimin për gratë e dhunuara gjatë luftës.

ShowBiz

11/06/2015 14:56

Vesa si shumë kolege të saj artiste ka dhuruar një fustan,fustan ky me të cilin Vesa ndanë shumë kujtime të bukura,transmeton lajmi.net

Këngëtarja ishte në zyren e presidentes së Kosovës,Atifete Jahjaga ku dhe bënë foto gjatë dhurimit të fustanit.Ajo ka bërë që sa më shumë tu bashkohen kësaj nisme.(Lajmi.net)