Edhe tifozët e Izraelit e duan Rrahmanin, priten në rend për të bërë foto me të

Kombëtarja e Kosovës nesër zhvillon ndeshjen e parë në fazën para-kualifikim në Euro 2024 ndaj Izraelit. Kur ‘Dardanët’ ateruan në Tel Aviv, jashtë aeroportit ishte një numër i vogël i tifozëve nga Izraeli që prisnin ta takonin, Amir Rrahmanin, shkruan Lajmi.net Ata pritën dhe bën foto me kapitenin ‘dardan’ dhe lojtarin e klubit nga Serie…

Sport

24/03/2023 23:24

Kombëtarja e Kosovës nesër zhvillon ndeshjen e parë në fazën para-kualifikim në Euro 2024 ndaj Izraelit.

Kur ‘Dardanët’ ateruan në Tel Aviv, jashtë aeroportit ishte një numër i vogël i tifozëve nga Izraeli që prisnin ta takonin, Amir Rrahmanin, shkruan Lajmi.net

Ata pritën dhe bën foto me kapitenin ‘dardan’ dhe lojtarin e klubit nga Serie A, Napoli.

Kujtojmë që nesër nga ora 18:00, Kosova nis aventurën në Euro 2024 kundër Izraelit./Lajmi.net/

May be an image of 3 people and people standing