Edhe pas lindjes me fizik të përkryer, Arbana Osmani u tregon të gjitha grave sekretin

Arbana Osmani e ka treguar sekretin për të mos shtuar shumë peshë pas lindjes.

ShowBiz

29/10/2020 11:33

Moderatorja e njohur shqiptare së fundmi u bë nënë për herë të dytë, shkruan lajmi.net.

Ajo solli në jetë djalin të cilin së bashku me Eduartin e pagëzuan me emrin Diell.

“Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua!”, kishte shkruar Arbana pranë postimit ku njoftoi për lindjen e foshnjës.

 

View this post on Instagram

 

Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua! #family

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Pas lindjes Arabana ka publikuar foto ku shihet me fizik të përkryer dhe komentet sigurisht se do të ishin se çfarë ka bërë që ka humbur kaq shumë peshë dhe nuk ka shtuar kilogram pas lindjes.

Arbana nëpërmjet disa postimeve u tregon grave hap pas hapi se si u kujdes për shëndetin e saj gjatë shtatzënisë dhe në vazhdim ua sjellim fotot./Lajmi.net/