Edhe Nora Gjakova në gjysmëfinale – Lajmi.net
Edhe Nora Gjakova në gjysmëfinale
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:17, 9 November 2018
Edhe Nora Gjakova ka siguruar gjysmëfinalen në garën Grand Prix në Uzbekistan.

Po vazhdon paraqitja e mirë e vashave të Kosovës.

Pas Majlinda Kelmendit, është tani Nora Gjakova që ka siguruar gjysmëfinalen.

Nora në çerekfinale ka mundur xhudisten nga Polonia Julia Kowalczyk në kategorinë -57 kg./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO