Edhe një lidhje në estradë, Jonida Maliqi kapet ‘mat’ në pishinë me aktorin e njohur

10:40 | 20 Qershor 2019

U konfirmua lidhja mes Jonida Maliqit dhe aktorit të njohur.

Dy vite pas divorcit nga partneri, prej 17 vitesh lidhjeje, Gent Prizreni, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi u komentua për nisjen e një romance të re me aktorin e “Al Pazar”, Romeo Veshaj, shkruan lajmi.net.

Pas një fotografie të publikuar më parë nga vetë aktori, dyshohej se vajza misterioze me flokë të zeza është pikërisht Jonida Maliqi.

Mirëpo lidhja e tyre tashmë u konfirmua por jo nga vetë ata. Në rrjet po qarkullon një video në të cilën dyshja shihen duke u përqafuar në pishinë./Lajmi.net/