Edhe një aderim nga PDK në NISMA – Lajmi.net
Edhe një aderim nga PDK në NISMA
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 18:47, 14 March 2018
Kryetari i nëndegës së PDK-së në Zhegër të Gjilanit, Ruhan Kurteshi ka aderuar në NISMA Socialdemokrate.

Lajmin e ka bërë me dije ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani njëherësh kryetar i NISMA-së në Gjilan në faqen e tij zyrtare në Facebook.

“Kryetari i njërës prej nëndegëve më të mëdha të PDK-së, asaj të Zhegrës, Ruhan Kurteshi ka kaluar në NISMA Socialdemokrate.  z. Kurteshi dhe shumë të tjerë do t’i bashkohen programit të partisë sonë.
Ne i urojmë mirëseardhje në shtëpinë e re z.Kurteshi. Aderimet e shumta në NISMA janë një lajm i jashtëzakonshëm dhe tregojnë se jemi në rrugë të mbarë”, ka shkruar Hasani.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO