Edhe James hidhërohet me Balen (Video)

Përpos Ronaldos, edhe James Rodriguez është hidhëruar me Balen i cili është treguar përsëri vetjak në takimin e Real Madridit.

Sport

31/01/2015 18:23

Bale po vazhdon të tregohet vetjak në ndeshjet e fundit me skuadrën e Realit.

Përpos Ronaldos, edhe James u hidhërua me të. Kolumbiani kishte rast për të shënuar gol, mirëpo uellsiani ndërhyri duke ia marrë topin dhe goditja e tij përfundoi jashtë portës.

Video