Edhe i dashuri i Dua Lipës bën shqiponjën – Lajmi.net
Edhe i dashuri i Dua Lipës bën shqiponjën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:57, 11 August 2018
I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew tashmë është në Kosovë.

Edhe kësaj radhe ai vjen së bashku me Dua Lipën për të parë nga afër koncertin e të dashurës, shkruan lajmi net.

Gjatë dorëzimit të “Çelësit të Prishtinës” artistes Lipa, edhe Isaac ishte i pranishëm i cili ndau një foto me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin.

Dyshja shfaqen së bashku teksa bëjnë simbolin e shqiptarëve, shqiponjën dykrenare. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO