Edhe Getinjo i prekur nga vdekja e babait të Loredanës, këto janë fjalët e tij

Loredana sot ka humbur babain.

ShowBiz

30/05/2019 16:06

Loredana Zefi përmes rrjeteve sociale sot ka bërë të ditur se babai i saj ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast, reperja ka pranuar ngushëllime nga familjarët, miqtë e kolegët, ndërsa telegrame ngushëllimi shkruan edhe Mozzik dhe Getinjo.

Ky i fundit përmes një postimi në InstaStory ka shprehur ngushëllime për babain Loredanës.

“Prehu ne paqe Baca Lush! Do te kujtojme gjithmone ne familja e dhenderrit”, janë fjalët e Getinjos. /Lajmi.net/