Edhe e veshur Oriola Marashi rrëmben vëmendjen e të gjithëve – Lajmi.net
Edhe e veshur Oriola Marashi rrëmben vëmendjen e të gjithëve
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:45, 14 December 2018
Emri i saj është mjaft i lakuar në showbizzin shqiptar.

Fjala është për modelen nga Shqipëria, Oriola Marashi e cila është mjaft e komentuar dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

E në atë Instagram publikon imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit ku pothuajse gjithnjë tërheq vëmendje.

Fotoja e fundit e saj është kur shfaqet tërësisht e veshur por që edhe këtë herë fokusi është te asetet e bujshme trupore.

Marashi ka paralajmëruar futjen e saj në muzikë edhe pse deri më sot nuk ka sjell ndonjë gjë të re. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO