Edhe 2po2 i përshtatet trendit, reperi kështu ndryshoi pamjen e tij

Është një nga reperët e parë shqiptar.

ShowBiz

06/04/2018 11:19

2po2 po vazhdon akoma ta mbaj primatin e një nga repartistët me më vlerë që ka lënë zhurmë në këtë lloj industrie muzikore, shkruan lajmi.net

Nëse jo në stilin e të kënduarit, ai ka eksperimentuar me pamjen e tij.

Dikur, 2po2 dukej një burrë me flokë të shkurta, herë pa e herë me pak mjekër.

Por sot, reperi ka rritur flokët, ka lëshuar mjekrën dhe ka marrë tjetër pamje, duke u përshtatur me trendin që po e bëjnë po thuajse gjithë meshkujt./Lajmi.net/

screenshot_6 screenshot_5 screenshot_4 screenshot_3 2po2-4-780x439-758x427 9b7bb1082321831affb7bcab45c221ab-780x439