E zeza ‘vrasëse’ në trupin e Ritës (Foto)

Për ditën nuk ka pushim, ajo punon shumë për të arritur në maja të suksesit, ashtu siç ka bërë nga fillimi i karrierës.

ShowBiz

21/08/2017 15:40

Në profilin e saj në Instagram, Rita postoi një foto e veshur e tëra në të zeza, shkruan lajmi.net.

Fotografia e saj ka habitur të gjithë, pasi u shfaq më provokuese se kurrë më parë, duke marrë komente pa mbarim nga ndjekësit.

Kohët e fundit Rita është cilësuar shumë e guximshme me ndryshimet që ka bërë në stilin e flokëve dhe veshjes. /Lajmi.net/