E veshur në të zeza, Edona Llalloshi mahnit në këtë imazh

Edona Llalloshi ka postuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

ShowBiz

04/01/2019 23:06

Edona Llaloshi ka postuar një foto, në të cilën shfaqet e veshur tërësisht në të zeza, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja dukej për mrekulli derisa ka pozuar në mes të borës, ndërsa pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë që “Nuk harrohet” titullohet projekti i fundit nga Edona Llalloshi, të cilin e solli në duet me Milotin. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsOX_2WnFMe/