E turpshme: Shikoni përleshjen masive mes skuadrave në Kosovë – Lajmi.net
E turpshme: Shikoni përleshjen masive mes skuadrave në Kosovë
Autori: Lajmi.net SportSporti VendorTë tjera 22:42, 23 February 2018
Dhuna vazhdon të jetë pjesë e sportit në Kosovë.

Momente aspak të hijshme vazhdojnë të vijnë nga sportet e Kosovës herë pas here.

Së fundi, në ndeshjen e hendbollit mes Dritës dhe Vushtrrisë e vlefshme për javën e 16-të të Supërligës, dy këto skuadra janë përleshur mes vete.

Në një xhirim amator të përhapur në media, shihet momenti i turpshëm nga përleshja e cila është shumë serioze pasi të përfshirë në përleshje janë pothuajse të gjithë, lojtarët e zyrtarët e klubeve.

Këtë video mund ta shikoni në pjesën e mëposhtme.

Urojmë që pamje të tilla të mos shohim më./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO