E turpshme çfarë i ka bërë kjo nuse vjehrrës së saj

Ajo ra në dashuri me një mashkull që kishte sa gjysma e moshës së saj, megjithatë kjo lidhje u pengua nga e ëma e të dashurit e cila nuk e shihte me sy të mirë lidhjen mes tyre.

Lifestyle

01/02/2016 03:04

Në hakmarrje për vjehrrën, publikoi një apel me nota erotizmi në internet në të cilin kishte vendosur numrin e telefonit të “rivales”. Dhe tani ajo është dënuar për shpifje.

Historia daton në vitin 2009, kur gruas i lindi ideja për të ndëshkuar vjehrrën. Vjehrra e gjeti vetën me thirrje të pafunda erotike, gjatë gjithë kohës, çdo orë të ditës apo natës.

Për këtë arsye ‘nusja’ hakmarrëse do të duhet të paguajë një gjobë prej një mijë euro./Almakos