E tmerrshme: 14 vjeçarja rrihet tri orë pa ndalë nga gjashtë vajza tjera (Video)

Një vajzë e re është rrahur brutalisht nga gjashtë vajza të tjera përgjatë tri orëve.

Fun

29/09/2015 19:22

14 vjeçarja po sulmohej verbalisht në një ndërtesë të banuar në Nanchang, në qendër të Kinës.

Video shumë shpejtë mori vëmendje në gjithë Kinën, ku vajza u filmua duke u goditur 32 herë për vetëm 99 sekonda.

Li Xiaoyan, edhe përkundër dhunës së vazhdueshme, ajo asnjëherë nuk reagoi.

Ajo tregoi për “People’s Daily Online”, se vajzat e sulmuan atë pasi ato thanë se ajo u kishte përmendur emrat e tyre.

Më vonë ajo u dërgua në spital me fytyrën e skuqur dhe gjakderdhje nga hunda kur mori trajtime mjekësore për lëndime në fytyrë, transmeton lajmi.net.

Derisa askush nuk është arrestuar, policia është duke e hetuar rastin i cili ndodhi me 25 shtator./lajmi.net.

YouTube player