Të Infektuar: 17.263

Të Shëruar: 14.836

Të Vdekur: 657

E tepron Ashley Graham, zhvishet tërësisht në pjesën e poshtme

11:22 | 23 Shtator 2020

Foto: Gilbert Carrasquillo/GC Images

Ashley Graham theu çdo limit me paraqitjen e fundit.

Ashley Graham është një prej modeleve më të komentuara, sidomos për peshën, shkruan lajmi.net.

Ajo ka pak kohë që është bërë nënë, ndërsa kohë pas kohe publikon fotografi bashkë me foshnjën dhe tregon se si e ndryshoi amësia.

Së fundi, ajo la të gjithë pa tekst me fotografinë që e realizoi në banjo, ku shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e poshtme.

Sipër, Ashley kishte veshur një bluzë, nën të cilën nuk mbante fare reçipeta, kurse vëmendjen e mori me faktin që nuk kishte as të brendshme poshtë. /Lajmi.net/