E rrah gruan e tij, e bënë për spital

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij në Pejë.

Lajme

03/01/2019 13:43

Viktima femër e komunitetit egjiptas ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar dhe rrahur nga bashkëshorti i sajë i dyshuari, njofton PK, përcjell lajmi.net.

“Viktima femër K/Egjiptase ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar dhe rrahur nga bashkëshorti i sajë i dyshuari mashkull K/egjiptian. Viktima ka marr trajtim mjekësor, kurse i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”. /Lajmi.net/